Profil autora

Ondřej  Balíček

Ondřej Balíček

Redaktor


Kde žije: Řevnice

Vzdělání: Gymnázium Karla Čapka, Dobříš

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Pracovní zkušenosti: šéfredaktor, Pokerman.cz

Specializace: hokej, tenis, sport

Píše také pro:

Celoživotní sportovní a především hokejový fanoušek, většinu profesní kariéry i autor na plný úvazek. Obě tyto cesty se spojily při psaní na portály BetArena.cz, TenisZive.cz a HokejZpravy.cz, k jejichž obsahu pravidelně přispívám.

Rozsáhlé, místy až encyklopedické znalosti historie zámořské NHL a hokeje všeobecně už jsem zužitkoval v konkrétních článcích i obsáhlých seriálech. Aktivně ale sleduji i aktuální dění, a to nejen na mezinárodní, ale i české scéně.

Články autora

Tenis WTA 250 Nottingham 2024 ženy: program, pavouk, výsledky

Turnaj WTA Nottingham Open na trávě je jednou z příprav na Wimbledon. ☑️ Letos zde hrají i Češky, podívejte se na program a výsledky.

 

Tenis ATP 250 Hertogenbosch 2024: pavouk, výsledky

Travnatá část tenisové sezony startuje. Nizozemský ☀️ Hertogenbosch (Rosmalen) na ATP Libéma Open 2024 přivítá řadu hvězd. Jaký je program a výsledky?

 

ATP 250 Stuttgart Open 2024: program, pavouk a výsledky

První letošní turnaj ATP Tour na trávě, to je Boss Open 2024 ve Stuttgartu. Podívejte se na program, výsledky a další info, nakonec je dvouhra bez našich.

 

Tenis na Letních olympijských hrách 2024: program, výsledky

Celkem pět sad 🏅 medailí, spousta českých nadějí. Přečtěte si vše o tenisu na LOH 2024 v Paříži, od termínu turnajů přes program zápasů po pravidla.

 

Tenis na LOH 2024: Startovní listina, kdo bude hrát

Kdo si zahraje tenis na ☀️ LOH 2024 v Paříži? Prohlédněte si aktuální startovní listiny pro dvouhru a čtyřhru, nechybí ani česká nominace.

 

Tenis ženy WTA 250 Hertogenbosch 2024: pavouk, výsledky

Nizozemský Hertogenbosch (Rosmalen) znovu přivítá 🏅 turnaj WTA na trávě. Na Libema Open 2024 Češky bohužel nestartují. Jaký je program a výsledky?

 

ATP Ženeva 2024 - Geneva Open: program, výsledky

Nejstarší tenisový klub ve Švýcarsku opět hostí turnaj ATP 250, na Geneva Open 2024 v Ženevě startují i Češi. Jaký je program, kde utkání sledovat živě?

 

České vítězky French Open: tituly, finále, výsledky

Připomeňte si všechny úspěchy českých tenistek ve dvouhře žen na French Open. Které Češky vyhrály titul, kdo si zahrál finále Roland Garros?

 

Kdy hrají Češky a Češi tenis v Římě 2024? Los, soupeři

Kdy a s kým hrají Češi a Češky dnes na tenisové akci v Římě 2024? ❤️ Program českých tenistů a tenistek na letošním Italian Open najdete v článku.

 

Kdy hrají Češky a Češi tenis v Madridu 2024? Los, soupeři

Kdy a s kým hrají ❤️ Češi a Češky dnes na tenisovém turnaji v Madridu 2024? Podívejte se na úplný ✔️ program českých tenistů a tenistek na Madrid Open.

 

ATP Madrid 2024 živě: Lehečka dnes vs. Monteiro, 3. kolo

Na antukové kurty se Lehečka vrátil vítězně, ve 3. kole Madrid Open 2024 ovšem čelí rozjetému soupeři – Monteiro šokoval svět vyřazením Tsitsipase.

 

ATP Madrid 2024 živě: Menšík dnes vs. Dimitrov - 2. kolo

První vítězství na antukových Masters už má, nyní může porazit soupeře z TOP 10. Jakub Menšík dnes ve 2. kole ATP Madrid hraje s Grigorem Dimitrovem.

 

WTA Madrid 2024 živě: Vondroušová dnes vs. Rogers, 2. kolo

Současná česká tenisová jednička jde do boje. Ve 2. kole WTA 1000 Madrid 2024 se dnes střetnou Markéta Vondroušová a Shelby Rogers, sledujte zápas živě.

 

Tipsport bonus: Akční kód Tipsport - bonus k registraci

Zábava od samého začátku. Prohlédněte si aktuální ✔️ Tipsport bonusy, tedy registrační a 🧨 vstupní bonus. Jaký Tipsport akční kód je třeba zadat?

 

Kdy hrají Češky a Češi tenis v Miami 2024? Los, soupeři

Kdy a proti komu hrají ❤️ Češi a Češky dnes na tenisovém turnaji v Miami 2024? Podívejte se na úplný program všech zápasů ✔️ s českým zastoupením.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY