ŽEBŘÍČKY

Menšík vyletěl v žebříčku do TOP 100, polepšili si i deblisté

Je tady nový týden a s ním i aktualizované pořadí tenisových žebříčků. Výrazné posuny se znovu týkají i českých hráčů a hráček.

 

Plíšková si v žebříčku polepšila, Macháč je na svém maximu

V novém vydání tenisových žebříčků si polepšilo hned několik českých hráčů a hráček. Ve dvouhře je výrazný posun Karolíny Plíškové, která vyhrála titul.

 

Tenisový žebříček mužů ATP 2024 - dvouhra a čtyřhra

Mužský tenisový žebříček ATP je hojně sledovaný, vychází každý týden ⚡. Podívejte se na jeho aktuální vydání a přečtěte si více o tom, jak se sestavuje!

 

Tenisový žebříček žen WTA 2024 - dvouhra a čtyřhra

Tenisový žebříček žen vychází až na výjimky vždy jednou týdně ☀️ a fanoušci se z něj dozvídají, jak na tom tenistky jsou v porovnání s ostatními hráčkami....

 

Macháč vylepšil žebříčkové maximum, stoupla i Siniaková

Díky úspěchům v uplynulém týdnu si někteří Češi polepšili v žebříčcích. V elitní stovce jsou to hlavně Tomáš Macháč a Kateřina Siniaková.

 

Siniaková je opět světovou jedničkou, Krejčíková zpět v TOP 10

Kateřina Siniaková se znovu stává světovou jedničkou ve čtyřhře, Barbora Krejčíková se vrací do TOP 10. Může za to povedený týden v San Diegu.

 

Žebříčky a družstva Českého tenisového svazu

Pod Český tenisový svaz patří tenisové aktivity v Česku. ✔️ To zahrnuje ty nejmenší tenisty i slavné reprezentanty. ⭐ Více o ČTS najdete v článku.

 

Kvitová, Krejčíková. V TOP 10 žebříčku WTA znovu dvě Češky

Týden před startem Wimbledonu 2023 se v TOP 10 WTA opět nachází 2 české tenistky. Další Češky jsou v první padesátce, dvě si vylepšily osobní rekord.

 

Kateřina Siniaková opět končí rok jako světová jednička

Nejlepší na světě. Česká tenistka Kateřina Siniaková opět zakončí sezonu jako světová jednička. Už nyní je nejlepší deblistkou naší historie.

 

Potvrzeno. Siniaková je nejlepší českou deblistkou historie

Úctyhodné. Kateřina Siniaková krátce před startem Turnaje mistryň přepsala český rekord v počtu týdnů strávených na čele deblového žebříčku WTA.

 

České juniorky válí! V žebříčku TOP 10 je jich pět

Pohled na aktuální vydání juniorského žebříčku tenistek do 18 let potěší každého fanouška. V elitní desítce je totiž hned 5 našich hráček!

 

Serena Williams i Roger Federer vypadnou ze žebříčků

Po dlouhých 25 letech neuvidíme Federera ani Williamsovou v tenisových žebříčcích, a to po odehrání Wimbledonu. Vrátí se do nich ještě někdy?

 

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY